Godziny dostępności nauczycieli

NAZWISKO I IMIĘ dzień
tygodnia
godzinyuwagi
ADAM Dorotaczwartek14:30-15:30co 2 tygodnie 
od 05.09.22r.
BADURA Szymonczwartek15:25-16:25 
BIELSKA – KAWECKA Agnieszkaśroda14:30-15:30 
BIJAK Iwonaponiedziałek15:30-16:30 
BOROWSKA – SAPUTA Bożenaśroda13:45-14:45 
BOŻEK Beataśroda14:30-15:30 
CZARNOTA – PAGACZ Agnieszkaponiedziałek15:30-16:30 
CZORA Iwonaponiedziałek7:15-8:15 
DĄBROWSKA Alinaponiedziałek7.00-8.00 
DOLIWA Edytawtorek14:35-15:35 
DOROSIŃSKA Monikaponiedziałek13:30-14:30 
DRABIK Grzegorzponiedziałek15:30-16:30co 2 tygodnie
od 05.09.22r.
GAJDA Jolantaczwartek7:00-8:00 
IWANOWSKA Agnieszkaponiedziałek14:35-15.35 
JASŁOWSKA Martawtorek15:30-16:30 
JEŻAKOWSKA Małgorzatapiątek12.30-13.30 
KAHLERT Annaponiedziałek7:00-8:00 
KAWECKI Romanczwartek7.00-8.00co 2 tygodnie
od 05.09.22r.
KLECHA – NOWAK Beataczwartek7:00-8:00 
KLIMEK Beataponiedziałek14:00-15:00 
KONC Krzysztofponiedziałek14.35-15.35 
KOPEĆ Dorotawtorek18.30-19.30co 2 tygodnie
od 05.09.22r.
KONIECZNA Joannaponiedziałek7:00-8:00 
KORUS Ewaśroda14:30-15:30 
KORZYŃSKA Magdalenawtorek14:45-15:45 
KOSTARCZYK – TOMECKA Annaponiedziałek14:30-15:30 
KRAWCÓW Marekponiedziałek17:00-18:00
KREMIEC Ewawtorek14:35-15:35 
KRZĘTOWSKA Małgorzataczwartek7:00-8:00 
KUBICA Katarzynaczwartek13:45-14:45 
LORANC Paulinawtorek7:00-8:00 
LUDWA Magdalenaponiedziałek17:00-18:00 
MADEJ Katarzynaponiedziałek13:50-14:50 
MARCZAK Annaczwartek7:00-8:00 
MUSIAŁ Katarzynapiątek7:00-8:00 
NOWAK Tomaszwtorek7:00-8:00 
OGRYZEK Izabelaponiedziałek13:45-14:45 
PAKOSZ Izabelaponiedziałek13:30-14:30 
PALUCH Bożenawtorek14:30-15:30 
PAWŁOWSKA Patrycjaczwartek7.00-8.00 
PIONTEK Annaponiedziałek13:30-14:30 
RUSIN Ewelinaczwartek16:55-17:55 
SAPUTA Leszekponiedziałek17:00-18:00 
SEILER Adamczwartek14:30-15:30 
SEKUŁA Annawtorek14:10-15:10 
SIEMONIAK Jolantawtorek17:00-18:00 
SKORUPKA Małgorzatawtorek14:30-15:30 
SKURZOK Krzysztofśroda15:30-16:30 
SOJDA Katarzynawtorek13:45-14:45 
SROMEK Agnieszkawtorek13:30-14:30 
STAWIARZ Barbaraponiedziałek15:30-16:30 
SZLAPA Katarzynawtorek7.00-8.00 
SZYLLER Katarzynawtorek15:30-16:30 
SZYMAŃSKA Barbaraśroda13:45-14:45 
SZYMURA Gabrielaponiedziałek14:40-15:40 
TRZASKOWSKA Anetaponiedziałek14:30-15:30 
URAMOWSKA Marzenaczwartek7.00-8.00 
WIECZOREK Łukaszśroda7:50-8:50 
WYDERKA Anitaczwartek12.40-13.40 
ZBOJAK Annawtorek13:45-14:45 
ZBYROWSKA Joannawtorek17:00-18:00 
ZIEMBA Beatawtorek14:30-15:30 
ZUBRZYCKA Annawtorek14:30-15:30 
ŻEGLEŃ Katarzynawtorek13:25-14:25 
Skip to content