Moje miasto bez elektrośmieci

Bierzemy udział w programie „Moje miasto bez elektrośmieci”, który działa już od roku 2011 z inicjatywy ElektroEko.

„Moje miasto bez elektrośmieci” to nieszablonowa edukacja mająca na celu szeroko pojętą edukację dzieci i ich rodzin z zakresu prawidłowego postępowania ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym. 

Zachęcamy do oddawania małych rozmiarów elektrośmieci do pojemnika znajdującego się w pobliżu portierni. Oddawać można sprzęty tj. żelazka, tostery, czajniki, młynki do kawy, roboty kuchenne, zegary, wagi, mikrofalówki, suszarki do włosów, lokówki, monitory PC, akcesoria PC (mysz, klawiatura), drukarki, laptopy, telefony stacjonarne, telefony komórkowe, radia, kamery video, aparaty cyfrowe, odtwarzacze VIDEO, magnetowidy, sprzęty hi-fi itp

Skip to content