My Christmas Card

– konkurs na kartkę świąteczną w języku angielskim rozstrzygnięty

W grudniu odbył się w naszej szkole konkurs na kartkę świąteczną w języku angielskim „My Christmas Card”. Adresatami tego konkursu byli wszyscy uczniowie klas 2 oraz 3. Zadaniem uczestników było wykonanie kartki świątecznej z okazji Świąt Bożego Narodzenia według własnego pomysłu wraz z umieszczonymi na niej życzeniami w języku angielskim.

Przy ocenie prac komisja konkursowa wzięła pod uwagę: zgodność z tematem, samodzielność, pomysłowość, wkład pracy oraz estetykę wykonania.

Laureatami konkursu zostali:

1 miejsce- uczennica klasy 3b

2 miejsce- uczennica klasy 3a

3 miejsce- uczennica klasy 3b

Wyróżnienia trafiły do dwóch uczniów klasy 3a oraz uczennicy klasy 3b.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Skip to content