Początek roku szkolnego w świetlicy szkolnej

3… 2… 1… Start!

Ruszyliśmy z nowym rokiem szkolnym i nie oglądamy się za siebie! Przed nami miesiące fascynującej podróży!

Kilka słów o nas: Nasza świetlica szkolna to dwie duże, w pełni wyposażone sale, w których każdy uczeń znajdzie miejsce dla siebie i sposób, w jaki może zapełnić czas w oczekiwaniu na lekcje, zajęcia pozalekcyjne czy odbiór przez opiekunów. Dzieci mają do dyspozycji mnogość gier planszowych, karty, klocki, lalki i zabawki, książki, gazetki, kolorowanki i całą gamę materiałów plastycznych, z których powstają przepiękne prace. Świetlica wyposażona jest także w telewizor, laptop, rzutnik multimedialny oraz przeznaczone dla uczniów komputery z dostępem do internetu, co ułatwia im odrabianie zadań domowych. Codzienny rozkład zajęć świetlicowych zapewnia równowagę między nauką a zabawą, a jego stałość daje dzieciom poczucie bezpieczeństwa. Najlepszym dowodem na to są nasi pierwszoklasiści, którzy bardzo szybko przystosowali się do nowej szkolnej rzeczywistości i nierzadko już zaprzyjaźnili się ze swoimi starszymi koleżankami i kolegami.

Pogoda we wrześniu nas nie rozpieszczała – jednak nasi wychowankowie dzielnie znosili kolejne chłodne, deszczowe dni, rozgrzewając swoją wenę na zajęciach plastyczno-technicznych.

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za wsparcie w postaci przeznaczenia części budżetu na zakup materiałów plastycznych dla wychowanków świetlicy szkolnej, dzięki czemubędziemy mogli przez cały rok szkolny dzielić się z Państwem wytworami naszej wyobraźni i naszych rąk 🙂

Zapraszamy również do śledzenia profilu FB szkoły, gdzie będziemy publikować zdjęcia i bieżące informacje o tym, co się u nas dzieje.

Skip to content